Rozhodli jste se prodat Vaše vozidlo a nechcete shánět kupce, vyřizovat nezbytné formality při prodeji a čekat dlouhou dobu na peníze? Pak prodejte Váš automobil prostřednictvím výkupu.

Zaměřujeme se na:

  • výkup aut za hotové
  • výkup aut na protiúčet
  • komisní prodej aut

Každá z výše jmenovaných možností má své přednosti. Díky výkupu auta za hotové získáte od nás nejvyšší možnou výkupní cenu a peníze dostanete v hotovosti ihned po kontrole a sepsání kupní smlouvy. Co se týče výkupu automobnilu na protiúčet, jedná se o možnost, která je ideální pro ty, kteří se chtějí zbavit svého starého vozidla a zároveň si pořídit nový automobil. Poslední možností, jak prodat Váš automobil, je komisní prodej aut. Nespornou výhodou komisního prodeje je, že si prodejní cenu určujete sami a zůstáváte majitelem až do prodeje.

 

Postup, jak prodat auto

Po příjezdu do našeho autobazaru se provede kontrola Vašeho vozidla, na základě které zhodnotíme jeho celkový stav. Jeden z našich zaměstnanců provede kontrolu údajů v technickém průkazu, díky kterému zjistí, zdali jste skutečným majitelem a zdali auto bylo bourané či nikoliv. Pokud nejste držitelem vozidla, musíte doložit notářsky ověřenou plnou moc od držitele k prodeji vozu a převzetí hotovosti po prodeji vozidla.

Zkušební testovací jízda

Poté přistupujeme v rámci kontroly také ke zkušební testovací jízdě, při které prověříme základní jízdní vlastnosti, funkčnost všech systémů v interiéru (např. funkčnost klimatizace, převodovky, skel atd.) a dalšího příslušenství.

Prohlídka vozu na rampě

Po zkušební jízdě důkladně prohlédneme auto zespoda na rampě. Díky této prohlídce zjistíme dřívější zásahy, případné závady a opotřebení na vozidle. Prohlídka vozu na rampě je pro nás opravdu důležitá, neboť díky ní zjistíme mnoho informací o vozidle, které budou pro nás klíčové při nabízení vozu svým zákazníkům.

Stanovení ceny za vozidlo

Po kompletní prohlídce a zkušební jízdě Vám nabídneme přesnou cenu za automobil, kterou Vám garantujeme. Při stanovení ceny bereme v potaz celkový stav vozidla, jeho stáří, najeté kilometry a mnoho dalšího.

 

Výhody nákupu vozu v Romino Car

  • velký výběr a snadná rezervace vozu
  • zkušební jízda je u nás samozřejmostí
  • technický stav vozu si můžete ověřit i se svým automechanikem
  • výhodná cena a široké možnosti financování
  • vyřízení veškeré administrativy včetně pojištění přímo u nás