Zobrazit kompletní nabídku vozidel Naše garance a záruky

Naše garance a záruky

To, co každého zákazníka zajímá, je jakou vlastně má záruku na ojetý vůz. Mnoho kupujících si mylně vykládá zákonnou odpovědnost za skryté vady jako plnohodnotnou záruku poskytovanou výrobcem na nový vůz. Později při pokusu reklamovat závadu, která je způsobena běžným opotřebením přichází velké zklamání a rozčarování. A s tím spojená nemalá investice z vlastních prostředků. U použitého zboží tedy i u ojetého vozu odpovídá prodávající ze zákona pouze za skryté vady, to znamená za vady, které prokazatelně musely existovat již v době prodeje.

U nás zklamáni nebudete.

Zeptejte se našich vyškolených prodejců na možnost rozšíření krytých součástí a délky záruky až na 3 roky. Náš autoservis a pneuservis je připraven k opravám v této záruční době.

 

Záruka DEFEND Car Protect je jistota

Při koupi ojetého automobilu vám nabízíme možnost uzavření pojištění prodloužené záruky. Společnost Romino Car je poskytovatelem záručních programů DEFEND Car Protect, plnohodnotných záruk na mechanické i elektrické závady ojetých motorových vozidel. Jednotlivé záruční programy se liší rozsahem svého krytí a vozidla se do nich kvalifikují stářím a počtem najetých kilometrů.

 

Výhody nákupu vozu v Romino Car

  • velký výběr a snadná rezervace vozu
  • zkušební jízda je u nás samozřejmostí
  • technický stav vozu si můžete ověřit i se svým automechanikem
  • výhodná cena a široké možnosti financování
  • vyřízení veškeré administrativy včetně pojištění přímo u nás

Vybrali jsme pro Vás z naší nabídky