Společnost Romino Car je silnou a stabilní společností, která svojí více než pětadvacetiletou tradicí na českém trhu s ojetými automobily, patří mezi největší a nejvýznamnější společnosti nejen v Plzni.

Historie Romino Car

2010

Výstavba nové dílny pro přípravu vozů na prodej

V září 2010, po 6-ti letém úsilí získat stavební povolení, začíná v areálu pneuservisu výstavba nové dílny pro přípravu vozů na prodej.

2009

Nové autocentrum, II.etapa výstavby

V dubnu 2009 jsme ukončili II.etapu výstavby a otevřeli tak nový autosalon se zázemím firmy pro prodej vozů a jejich služeb. Zde začíná nová etapa firmy, kde již na každou profesi máme zaškolené specialisty.

2008

Nové autocentrum, I. etapa výstavby

V srpnu 2008 začíná I. etapa výstavby nového autocentra, a v listopadu téhož roku začíná prodej vozů.

2007

Nové autocentrum, architektonický návrh

V roce 2007 se na pozemku u obchodního centra Olympia v blízkosti dálnice Praha – Rozvadov vytváří možnost výstavby nového autocentra včetně školícího střediska pro prodejce , pneuservisy, rekvalifikace a výukou nových žáků učňovských zařízení. Téhož roku 2007 projekční kancelář AVE - Architekt navrhla nové prostory.

2005

Rozšiřujeme služby zákazníkům

Největší rozvoj zaznamenává firma rokem 2005 s 9-ti zaměstnanci. Rozšiřujeme služby zákazníkům o půjčovnu osobních automobilů a odtahovou službu. Vyučujeme žáky 2. a 3. ročníků pro odborná učiliště v jejich praktické části.

Další rozvoj byl stávajícími prostory omezen a firma byla nucena hledat nová opatření, zejména ve zkvalitnění služeb a profesionálnějšímu přístupu k zákazníkovi.

Investovalo se do zaškolování pracovníků, a to jak v oblasti pneuservisu, tak i v oblasti prodeje. Školení se ukázala jako velmi důležitá pro další rozmach firmy. Hledají se nové a větší prostory.

2004

Založení Romino Car s.r.o.

Konec roku 2004 se sloučilo sdružení podnikatelů fyzických osob a byla založena firma Romino Car s.r.o.

2002

Dosáhli jsme první stovky

Konec roku 2004 se sloučilo sdružení podnikatelů fyzických osob a byla založena firma Romino Car s.r.o.

1999

Roční prodej přesáhl 500 vozů

Rok 1999 přinesl možnost odkoupení sousedního pozemku a spojení tak stávajících prodejních prostor. Byl zde vystavěn autosalon a nové prodejní a administrativní prostory. Vytvořením dalších pracovních pozic má firma již 5 zaměstnanců. V této době se prodává přes 500 vozů ročně.

1997

Založena o.s. Romino Car team

V roce 1997 firma začala vyvíjet aktivity a investice do rallyového sportu, a to nejen do samotného závodění, ale i pořádání automobilových soutěží. Bylo tak založeno o.s. Romino Car team.

1996

Otevření pneuservisu

V roce 1996 v těchto prostorách firma otevřela pneuservis pro osobní a dodávkové automobily. Zde byly vytvořeny i první dvě pracovní místa.

1995

Vytvoření dílny pro přípravu vozů na prodej

Následující rok 1995 firma zakoupila nedaleký objekt bývalého elektro družstva a vlastní rekonstrukcí zde vytvořila dílny pro přípravu vozů na prodej.

 

Firma vsadila na specializaci prodeje jedné značky, a to značky Škoda. Přestože Škodovka v té době neměla tak velkou oblibu jako značky zahraniční, ale s pozdějším spojením s koncernem VW a Audi začala její budoucnost, a to se ukázalo jako klíčové i v prodeji ojetých osobních automobilů této značky.


Již v prvním roce podnikání se prodalo přes 200 osobních automobilů.


Strategie, vize a motto Romino Car

Všechny nabízené vozy tak prochází kontrolní dílnou a připravují se na prodej. Dlouholetou strategií společnosti Romino Car je poskytování vysoce kvalitních a komplexních služeb, dostupných široké veřejnosti s cílem být klientovou první volbou při výběru vhodného partnera při pořizování automobilu.


Zodpovědný přístup Romino Car

Romino Car klade důraz na zodpovědný přístup, který vychází jak ze seriózního jednání s klientem, tak dodržování etických norem a být tak konkurenceschopným členem při prodeji a nákupu vozidel, poskytování finačních a pojišťovacích služeb a dostatečné schopnosti dostát svých závazků.

 

Výhody nákupu vozu v Romino Car

  • velký výběr a snadná rezervace vozu
  • zkušební jízda je u nás samozřejmostí
  • technický stav vozu si můžete ověřit i se svým automechanikem
  • výhodná cena a široké možnosti financování
  • vyřízení veškeré administrativy včetně pojištění přímo u nás